Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

NAROZEN: 12.9.1978, Austin / Texas

BYDLIŠTĚ: Los Angeles-Kalifornia

BARVA VLASŮ: blond

BARVA OČÍ: modrá

VÝŠKA: 175cm

ZÁLIBY: basketbal, čtení, jogging, vaření

NA ČEM UJÍŽDÍ: Outkast, vanilková zmrzlina, grilovaná žebírka

ZAJÍMAVOSTI:

- Ben si změnil jméno, protože už existuje herec s jménem Ben Schenkmann a aby vylíčil změnu se jmenuje už jen Benjamin McKenzie.

- Benův strejda Robert Schenkkhan je taky herec a dostal Pultizerovou cenu jako autor divadelní hry The Kentucky Cycle.

- Jeho bratr Nat začal už na vyšší střední škole s herectvím.

-Hrají spolu s Adamem Brody a Chris Carmack basketbal.

ŽIVOTOPIS:

Ukončil vyšši střední školu (1997). Nejprve vedla jeho cesta na Univerzitu ve Virginii , která byla potom jeho hlavním zájmem .Povedla jeho studia Národohospodářské vědy a zahraniční politiky poprvé sportoval a to především americký fotbal. Pravdaže učení a čtení nezanedbával, ale na vyšší střední škole neměl odvahu vstoupit na herecký kurz , co se na univerzitě změnilo. Na začátku trávil málo času s hercami ale v průběhu jeho času na internátní vysoké škole (univerzitě) se vic stával jeho zájmem.

Ben dokončil univerzitu v březnu 2001 a rozhodl se pokračovat ne v jeho hlavním oboru který studoval ale v kariéře jako herec. V létě navštívil Wiliamstown-sky divadelní festival a na tomto mistě měl možnost intenzívně nahlídnutí na svět herectví. Potom se přestěahoval s dvěma kamarádami do New York-u ( měsíc před pádem Dvojčat). Ben se stal číšníkem. On poznal , že New York neni místo pro život začínajícich herců a hledal pomoc u svojeho strýčka v Los Angeles. Po příchode do LA se začal jeho nekonečný castingový život. Dostal tam svojí první roli v reklamním spotě na Dr. Pepper , vystoupení v JAG ( Vojenská generální prokuratúra) a dostal hlavní úlohu v seriálu The O.C. California. Když vzall úlohu ,začal jazdit poOrange CountryaChino. S jeho úlohou jako Rayn Atwood se stal slávným a byl kromě jiného nominovaný People Magazinon a zvolený jako erotická mužská televizní hvězda 2003. Napříkk tomu, že jeho filmografie ješte není dlouhá, stav se za několik roků změní.

Teď žije v Santa Monica a ve volným čase čte, kouká na filmy , chodí do fitnes nebo hraje basketbal.

BENJAMIN V SERIÁLU:

Ryan: rebel.... kluk z rozvrácené rodiny se dosatl na šikmou plochu. Když nakonec zůstane na ulici, vezme ho pod svá ochráná křídla idealistický obhájce Sandy Cohen Z Orange County (O.C.). Cohenův syn Seth a Ryan se spřátelí - ale ne všichni v rodine jsou z Ryana odvázaní

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář